Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért tud fájni ennyire a...

Miért tud fájni ennyire a korona alatti fog?

Figyelt kérdés
Már 4 éve korona van a fogaimon és nemrég szültem a szülés után csak most kezdett el igazán fájni a fogam.gyógyszereket szedek rá de nem akar elmulni és csak rosszabb lesz.Lehet az is közre játszhat hogy tul sokat csikorgatom a fogamat?
2010. júl. 20. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos valószínűleg begyulladt a fogad a korona alatt:(

ilyenkor leveszik,max gyökérkezelik, kapsz uj koronát.

Amúgy eléggé gyakori,h begyullad a korona alatt.

A beültetés szerencsésebb, ha nem lenne baromi drága!

A koronákkal csak a baj van,nagyon ritka az olyan, ami évekig tuti.

2010. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam a fogorvosnál és nem vette le a koronát hanem kifurta a koronát és az alatta levö fogat ki gyökér kezelte.Még 2-3-szor kell gyökérkezelni azt betömi.Tele van gennyel az inyem és ahogy kezelte jött belöle.A jobb 1-es fogam fájt
2010. júl. 20. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek és átérzem a gondodat, a páromnak uez volt a problémája, gennyesedett a korona alatt.azt szokták mondani,pár éven belül le kell cserélni,mert kopik,ráadásul visszaszorítja az ínyt,azaz nem fekszik rá az ínyre, mint egy fog,és az hagyján, h begyullad, de alatta jól megtelepszenek a bacik:(

A 4 év még nem sok idő,de mivel a terhesség amúgy is megbolygatja az immunrendszert, lehet nálad ezért jött igy ki.

Én nagyon korona ellenes vagyok, tudom, rettenetesen drága így is, meg a beépítés is egy vagyon,de tudni kell, hogy egy gócos, gyulladt fog rengeteg bajt okoz(szívizomgyulladás,petefészek-vesegyulladás pl.),mert a bacik vándorolnak a szervezetben.

Szóval ki kell alaposan kezeltetned.

Jobbulást kivánok neked!!

2010. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!