Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti mennyire alaposan tisztítjá...

Ti mennyire alaposan tisztítjátok meg a fogaitokat fogszabályzósan?

Figyelt kérdés
Éjjel-nappal hordanom kell a gumikat. Azt a fajtát, amit én akasztok bele a fogszabályzóba. Ezt minden evés előtt kivenni, aztán evés után alapos fogmosás, majd vissza. Hogy lehet ezt hónapokon keresztül napi háromszor négyszer megtenni? Főleg nyilvános helyen? Vannak bevált praktikák?

2019. dec. 16. 14:00
 1/1 anonim válasza:
100%

Hát, sajnos praktikáról nem tudok (pedig több, mint 3 évig volt fogszabályzóm), max annyi, hogy pár nap, vagy max pár hét után annyira megszokottá válnak ezek a mozdulatok, hogy gyorsan megvagy. De igen, hordj magadnál fogköztisztítót, és készülj fel lelkileg, hogy minden alkalommal, ha eszel valamit, ezt a macerát végig kell csinálni. Általában én mindig kerestem egy mosdót, lehetőleg olyat, ahol volt tükör. Mindig volt nálam fogkefe is. Illetve esetleg vegyél egy kis tükröt, pl. olyat, amivel suliban a geometriát gyakoroltuk. Az kényelmesen elfér a táskában, és néha nagyon jól tud jönni.

De egyrészt megéri, másrészt egy idő után tényleg fel sem fog tűnni, annyira megszokod. (Te és a környezeted is.)

Hajrá, kitartás :)

2019. dec. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!