Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szajuregi nagy fájos holyagokk...

Szajuregi nagy fájos holyagokkal hova kell menni?

Figyelt kérdés
Mar 5.napja nem enyhul semmit es mar bem birom semmi nem hasznalt ra eddig. Milyen orvoshoz kell menni vele? Borgyogyasz megtudja vizsgalni? 24/F

2020. jan. 1. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom corsodyl szájöblítővel még véletlen sem próbálkoztál ez alatt, majd elmúlik a fogmosástól..
2020. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Fodrászhoz!
2020. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig ilyen glykosept oblogetos/ecsetelos oldatot, meg anaftint hasznaltam mert eloszor azt mondtak ez afta
2020. jan. 1. 14:12
 4/8 anonim válasza:
Sehová, majd elmúlik. Nekem is van a nyelvemen oldalt , de nem csinálok ilyen nagy ügyet belőle.
2020. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az anaftin az szar.

Corsodyl ahogy már írták is, vagy sós vizes öblögetés. Sőt, elvileg az alkohol nem jó rá, de én azzal szoktam ecsetelni.


Egyébként mivel a szádban, nem kell hozzá nagy ész, hogy kitaláld, milyen orvos hoz tudnál menni...

2020. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászhoz is lehet ezzel menni, lehet vírus és nem sima afta. De ugyanakkor a fogorvos is játszik...
2020. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha afta, akkor elmúlik magától is, lassan. Ha más, akkor fogorvosnak mutasd meg.

Addig is kerüld a sósat, savas dolgokat, pl. paradicsom. Azok nagyon irritálják.

2020. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos, bőrgyógyász
2020. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!