Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez lehetséges, hogy szájrák?

Ez lehetséges, hogy szájrák?

Figyelt kérdés

tudom hogy nincs ilyen, hogy szájrák, de most ezen ne akadjon fent senki

tegnap este voltam fogorvosnál, leszedett valami puha részt a fogamnál, gyógyszerezett, injekciózott, és újracsinálta a leszedett részt

jobb felső 6 ost azthiszem

mielőtt lefeküdtem volna, megnéztem mennyire látszik, hogy csinált fog, és észrevettem, hogy az a fogam közelében(a szájüregem jobb felöli részén felül) lett egy nagyon nagy duzzanat, ami mellesleg még fájt is

most reggel megnéztem és nekem úgy tűnik, hogy leljebb ment a duzzanat, de lehet csak én látom így.

Lehet az injekciótól? az orvos észrevette volna nem? ha már ott dolgozott, és még utána kértem is, hogy ha nem baj vizsgálja át a számat?

Mitől lehet? érdemes visszamennem vele?

17

nem dohányzok egyáltalán

nem iszok alkoholt egyáltalán



#szajrak #szajuregi duzzanat #duzzanat a szajban #fajo duzzanat
2019. júl. 16. 08:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és azt kifelejtettem, hogy eddig én nem vettem észre ott semmit, pedig ugye nézegettem arra a fogamat 3-4napig mert fájt, most tegnap meg eléggé feltünő volt

meg annyi, hogy most fáj, köpni nem tudok tőle..szóval nem tudom

2019. júl. 16. 08:43
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy rák :)


Felduzzadt a kezeléstől, vagy eleve gyulladt volt. Majd lelappad semmi baj :)

2019. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Az orvos szova tette volna, ha gyanus neki a dolog.
2019. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Pláne ha fáj akkor még gyanúsabb, hogy nem rák az nem szokott fájni (általában). Észrevette volna!

Ez inkább úgy hangzik mintha az injekció helye kicsit begyulladt volna, el fog múlni szerintem.

2019. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Phlogosol oldattal öblögess naponta 3szor, rendbe fog jönni pár nap alatt, feltéve ha nincs a fogaddal baj, mert az is okozhat a fog mellett fájdalmas puklit.
2019. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!