Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő eltávolítás utáni teendő?

Fogkő eltávolítás utáni teendő?

Figyelt kérdés
Fogkő leszedés után milyen kezelés van még? Fogorvos említette lesz még további kezelés ha szeretném de ezt mindenki maga dönti el.De hiába kérdeztem mi lesz a továbbiakban nem mondta meg.

2020. jan. 2. 12:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha annyira undi akkor biztos nem megyek bele. Le írhatód nyugodtan, azért kíváncsi vagyok rá.
2020. jan. 2. 12:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elsö nem tudom, mire gondol, de szerintem csak szivatni akar.

A fogkö leszedése után létezik egy prifesszinális fogtisztítás, ami sokkal alaposabb, viszont általában csak privát végezhetö, mert a TB nem fizeti. Viszont megéri, mert olyan helyeken is letisztítják a fogakat, ahol normál esetben nem férnek hozzá. Ez teljesen fájdalommentes, csak idöigényes.

2020. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmm, 20 éve járok minden félévben fogkövet szedetni, de még nem mondta egyik fogorvos se, hogy lenne teendőm utána
2020. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Íny alatti fogkő leszedést mondott ha van. 3alkalom és 15ezerért.
2020. jan. 8. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!