Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hólyag a szájban?

Hólyag a szájban?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdett el fájni a a szám oldalsó része (az arcnál, csak belülről)

Ilyen hólyagszerű valami van ott. Ma már lett mégegy felette egy csíkban.

Borzalmasan fáj, alig tudok enni, inni mert mar,és feszít. Esetleg valaki, akinek volt hasonló, vagy aki tudja mi ez? Kamillával öblögetek, hátha, de eddig semmi változás. Elmegyek vele dokihoz természetesen, de tegnap nem volt, ugye hétvégén meg még annyira sincs.



#hólyag #fáj segítség
2020. jan. 4. 10:16
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
2020. jan. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy afta. Olyankor (bár elég morbid), de én sőt nyomok bele (lehetőleg jódozottat, de kb bármelyik jó). Igen, marja olyankor kegyetlenül, de a folyamatos irritáció a fogakkal, éves, beszéd közben sokkal rosszabb, mint ez a pár pillanatnyi direkt fájdalom. Fertőtlenít, összehúzza... Hiába kengetem én ilyen Anaftinnal, meg csillió forintba kerülő gyógyszertári vackokkal... Szart sem érnek.


Ja, és ha tudsz, akkor tegyél az ínyed és a szád közé gumicukrot, hogy ne érjen semmi az aftához, pihenhessen, regenerálódhasson.

2020. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is erre tippeltem

Köszönöm:)

2020. jan. 4. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:
* sót
2020. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sót? Azt hogy? Neharagudj nem nagyon értem, hogy lehet ezt összehozni

Eltudod magyarázni?

2020. jan. 4. 11:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy pici sót külön pohárba teszek (hogy ne a tartóban trutyizzam össze.


Aztán vagy az ujjamat vagy inkább fülpálcikát enyhén benedvesítek, belenyomom a sóba, majd ahogy az rátapadt, az aftára nyomom. Nyilván nem marad úgy rajta, stb, de mégis érintkezik az aftával, és érezni fogod, ahogy húzza össze.


Ettől szolidabb a sós vízzel való öblögetés, bár nekem az sem ér semmit.

2020. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az sósvizes öblögetést olvastam

De akkor megpróbálom ezt a fültisztítós változatot:)

2020. jan. 4. 12:06
 8/8 anonim válasza:

Ez lehet szájrák is ne felejsd el,

Nem rémizgetni akarlak csak ezt sem lehet kizárni de lehet ez csak egy sima afta :)

2023. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!