Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudtok ajánlani valami normáli...

Tudtok ajánlani valami normális, erős szájzuhanyt?

Figyelt kérdés
Vettem egy Braun Oral B Oxyjet szájzuhanyt, de olyan gyenge még a legerősebb fokozaton is, hogy szinte semmit sem ér. Régen volt egy jó, az erős volt, aztán elromlott, ahelyett vettem egy másikat, de az is gyenge volt. Aztán ezt ajánlották, de sajnos ez is gyenge. Állítólag törvény szabályozza, hogy nem lehet erősebb, de ez így hülyeség, mert így meg semmit sem ér. Lehet egyáltalán kapni valami valóban erős szájzuhanyt?
2020. jan. 5. 09:41
 1/2 Kimster válasza:
Nekem ilyen szájzuhanyom van,ha nem elég erős akkor tuti elromlott ...
2020. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom te mit ertesz erős alatt. Az én waterpik cordlessemmel meg vagyok elégedve - sőt nekem túl erős is ha a mandulamat akarom tisztítani vele, de nem merem ajanlani mert a braunt nem ismerem.
2021. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!