Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Brightwhite fogfehérítőről...

Brightwhite fogfehérítőről tudnátok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fiú vagyok, 22 éves, műsorvezetéssel, rendezvényszervezéssel, influencerkedéssel foglalkozom, így fontosak a szép fogak. Fogorvostól félek, különben sincs időm elmenni hozzájuk, hála a jó genetikának, tökéletes fogkefémnek, fogkrémemnek ápolom is szeretett fogaim, ezért nincs szükség lehúzós pénzre menős fogtündérekre. A Napokban rácsörömpöltem néhány sztár ismerősömre, vélemények megoszlanak, de az tény, hogy használ. Silányabb minőségű, hasonló kamutermékek nem érdekelnek, csak is kizárólag a B.W. Nyílván az én életem is pörgős, ezért a mindennapi kávézás, illetve a néhai energiaital-legurítás is hozzátartozik életvitelemhez, valamint az éttermi szakácsnak nem igazán tudom megmondani, hogy amit én rendelek, ne főzd már zsírosan. Ezért szeretném kipróbálni a B.W-t. Köszi, hogy elolvastál, lehetőleg ha használtad, akkor válaszolj! Köszi.

2020. jan. 7. 13:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok privátot csajok :)))))))))))))) Csak akkor írjatok PM,ha nagyon jól néztek ki! ;)
2020. jan. 7. 13:37
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora kamu vagy és még az arcod is nagy istenem😂

Na mindegy ha a kérdés komoly és nem csak kamuzni jöttél akkor mint egy fogorvos lánya megírom: ezek mind minimálisat segítenek, ha tényleges eredményt akarsz akkor kénytelen leszek találni 30 szabad percet és elmenni a fogorvoshoz

2020. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#2 Nem kamuzok, tényleg komoly a kérdés, és tényleg meglepett a sok privi.


Köszönöm a válaszod, dobtam egy zöld újjat, na te pl írhatsz privátban, remélem te is sokra viszed, és neked is hasonlóan jó munkád lesz. :) :D

Szüleid soron kívül nem tudnak fogadni esetleg? Nem maradok hálátlan, sőt ha jó csaj vagy vacsizni is mehetünk kedves! Köszönöm mégegyszer a válaszod :)

2020. jan. 7. 14:05
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ha ekkora sztár vagy írd meg privátban a neved és ígérem holnap már jöhetsz is fogászatra:DD
2020. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#4


Ismét ment a zöld! Nem akarlak titeket sem terhelni, és köszönöm a lehetőséget. Előbb ki próbálom a B.W.-t majd beszámolok eredményekről. Tényleg parázom picit a fogdokitól :D

2020. jan. 7. 14:25
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
egy raká*s szar vagy, olyan, mint a fogaid színe, barna retek
2020. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Még betaggeli a szex-t a fogfehérítéses kérdéssel kapcsolatban, ki ez a veréb? :DDD


Tele van ellentmondással az egész amúgy, egy vicc a gyerek.

2020. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Kedves 6.!


Köszönöm kedves szavaid, látom az irígység nagyon nagy úr...Mindenki magából indul ki,tedd meg azt a szívességet, ha értelmesen nem tudsz válaszolni, akkor megtartod magadnak a véleményed. Köszönöm a te válaszod is, sajnálom, hogy ilyen életed van, hogy ebben éled ki magad! Ment a piros kéz!

2020. jan. 7. 14:35
 9/23 A kérdező kommentje:
7# igen, gondoltam így több emberhez eljut a kérdésem :D Ment a piros neked is!
2020. jan. 7. 14:36
 10/23 anonim ***** válasza:
Kérlek, fejtsd ki mire vagyok irigy? Egyébként az irigy rövid "i". De egy bohóc vagy, tőlem pedig messze áll, egy felnőtt, érett ember vagyok, senkivel sem cserélnék életet, a bohóc fejeddel pedig pláne nem. Csók-csók.
2020. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!