Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Brightwhite fogfehérítőről...

Brightwhite fogfehérítőről tudnátok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fiú vagyok, 22 éves, műsorvezetéssel, rendezvényszervezéssel, influencerkedéssel foglalkozom, így fontosak a szép fogak. Fogorvostól félek, különben sincs időm elmenni hozzájuk, hála a jó genetikának, tökéletes fogkefémnek, fogkrémemnek ápolom is szeretett fogaim, ezért nincs szükség lehúzós pénzre menős fogtündérekre. A Napokban rácsörömpöltem néhány sztár ismerősömre, vélemények megoszlanak, de az tény, hogy használ. Silányabb minőségű, hasonló kamutermékek nem érdekelnek, csak is kizárólag a B.W. Nyílván az én életem is pörgős, ezért a mindennapi kávézás, illetve a néhai energiaital-legurítás is hozzátartozik életvitelemhez, valamint az éttermi szakácsnak nem igazán tudom megmondani, hogy amit én rendelek, ne főzd már zsírosan. Ezért szeretném kipróbálni a B.W-t. Köszi, hogy elolvastál, lehetőleg ha használtad, akkor válaszolj! Köszi.

2020. jan. 7. 13:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
10# Ha annyira érett lennél, tudtál volna normálisan válaszolni :D
2020. jan. 7. 14:39
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Komoly érv! Reméljük a hipotézised a szakdolgozatban nem ennyivel próbálod majd megvédeni.


Az egész személyed komolytalanságát tükrözi, mindent amit írtál a kérdésen felül teljesen lényegtelen.


Egyébként az ilyen bohócokkal kapcsolatban az alábbi HR-es "vicc" jutott eszembe, bár nálad szerintem valóságalapja sincs a leírtaknak, de legyél kicsit kreatívabb, a presztízs nem itt kezdődik, amit te itt próbáltál összemakogni.


- Elmesélné, hogy milyen munkatapasztalata van?

- Az elmúlt 15 évben vlogger influenszerként dolgoztam, egy kicsit tudok videót vágni meg mikrofonnal hangot felvenni.

- Értem. Milyen tematikájú vlogot készített?

- Nem értem...

- Miről szóltak a videók?

- Hát rólam...

- Értem, köszönjük hogy eljött, máskor azt mondanám hogy majd jelentkezünk, de már van egy aranyhalunk, aki nem kér fizetést és az önével megegyező kompetenciákkal rendelkezik.

- De én hiszek benne, ha igazán akarom, bármit el tudok érni az életben.

- Biztos vagyok benne ha siet, a liftet még eléri lefelé amivel jött.

- Akkor tudna legalább támogatni patreonon?

- Sajnos reggel már odaadtam az apróm egy analóg koldusnak. Viszontlátásra!


Na, befejeztem. :)

2020. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%

mielőtt letámadod a kommentelőket, azért olvasd már vissza a ripacskodó kamuszagú, mesterkélt szövegedet!


Rácsörömpöltél pár sztár ismerősödre? Ez minek kellett ideírni? Ha egy kultúrált 22 éves gyerek lennél akkor tudnád, hogy egy ilyen szöveg mit vált ki az emberekből.

A többi silány termék is private labellel készül ugyanúgy mint a bright white, Kínában.

És egyébként is, az éttermi szakács által főzött zsíros ételnek mi köze van a fogelszíneződéshez? A zsír nem színez.

2020. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

12! Dolgoztam HR-esként is és ismertem ezt a viccet. Mai napig jót tudok rajta nevetni, már vártam, hogy valakinek eszébe jusson! Kaptál egy zöldet.


Többiek :


Mindenki azt hisz el, amit szeretne. Feltettem egy kérdést, és alatta leírtam, hogy miért is ilyen fontos ez nekem.

Szerintem érthetően leírtam, hogy “ha használtad, akkor kommentelj” sajnálom, hogy ilyen unalmas életetek van, hogy ennyit sem tudtok értelmezni! Köszönöm az egy normális választ! Normális válaszokat, véleményeket, tapasztalatokat várok.

2020. jan. 7. 14:56
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy dolgoztál, egy senki vagy.
2020. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Elvileg neked nincs semmi szabadidőd, de órák óta itt vered a nyálad.
2020. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként, mindenhova, vesszőt, raksz?


Sokat kell még tanulj az életben, hogy intelligensnek tűnj.

2020. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Én mindent elhiszek, de ezt a kérdést válaszold már meg nekem légyszíves.

Az éttermi szakács által főzött zsíros ételnek mi köze van a fogelszíneződéshez?

2020. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ti idősebbek vagytok, de feleennyit sem értetek el az életben, tudtok felmutatni, mint én. (Tisztelet a kivételnek, ha van ilyen, de akkor viszont szégyelld magad a rosszindulat miatt) Szóval amíg ez így van, nem érdekel a véleményetek...


18!


Információim szerint nem csak a kávé, hanem a színes italok, zsíros ételek is képesek elszínezni a fogakat, de lehet, hogy én tudom rosszul. Köszönöm a válaszod ;)

2020. jan. 7. 15:51
 20/23 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlanám, hogy a fogfehérítést szakember végezze el. Az általad említett terméket nem ismerem. Vagy, az is lehet, hogy egy sima polírozás is megtenné. Én, évente políroztatom és szép az eredmény.
2020. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!