Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire jellemző, hogy egy...

Mennyire jellemző, hogy egy fogorvos nem használ gumikesztyűt? Mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Magánfogorvoshoz járok. Tapasztalt középkorú fickó és jól dolgozik, pl. szépen gyökérkezelte egy olyan fogamat, amit más fogorvos már kihúzott volna.

Viszont nem használ gumikesztyűt és ez számomra furcsa. Úgy értem, azt mindig látom, hogy kezelés előtt fertőtleníti a kezét, de nem lenne kötelező kesztyűt is húzni? Különösen pl foghúzás esetén.



2020. jan. 24. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Romaniaban, a faluban sem használtak, ezelott 7évvel,sőt még a viz sem volt bekottetve. Nem engedte, hogy kopjek. Hát en koptem, nem fogom lenyelni... Tobbet sem mentem oda
2020. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az idősebb fogorvosoknál gyakori jelenség. Ha gáz is, az az ő problémája, a saját egészsége védelmében húz maszkot, kesztyűt, munkaruhát, elvégre minden páciens potenciális fertőzőforrás. Neked emiatt nem kell aggódnod, az ő dolga, ha nem izgul ezen.
2020. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!