Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nyíregyházán legemberségesebb...

Nyíregyházán legemberségesebb fogorvos?

Figyelt kérdés

Szóval ugye a fogorvos szó már önmagában félelmet kelt sok emberben. Ezzel én is így vagyok, kisebb koromban kihúzták egy olyan (egészséges) maradandó fogamat, amit nem kellett volna, emiatt pedig kialakult bennem egy olyan érzés, ami távol tart a fogászattól. Sajnos nagyon sok rossz fogam van már, pedig naponta 2szer mosok fogat (+szájvíz, bár ez nem minden alkalommal). A szüleim is így vannak ezzel. Nagyon elkeserít ez az egész dolog, és bár sz.rból várat nem lehet építeni, de tudom hogy mindenképpen el kellene mennem orvoshoz, mert így még rosszabb lesz a helyzet (már ha lehet ettől még rosszabb).

Ezért szeretnék egy olyan fogorvost találni, aki találkozott már ilyen rosszabb helyzetekkel, és nem az az első mondata, hogy "Úristen, de rémes fogak" vagy hasonló, szóval nem olyat, aki kritizál, hanem aki jó szakember, és elmondja mit lehet még tenni. Még ha fáj is, már az megnyugtatja az embert, ha az orvosnak van hozzá 1-2 kedves szava.

Tudnátok nekem ilyen fogorvost mondani?



2020. febr. 2. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Dr. Póka István
2020. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!