Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A 4 metszőfogam össze van...

A 4 metszőfogam össze van torlódva, és fogpótlást szeretnék. A porcelán tetszik legjobban, de egy fogorvost már megkérdeztem, és 200 ezer forint lenne körülbelül. Tudtok valahol egy ügyes fogorvosnál, olcsó megoldást? Ha nem porcelán, akkor más.

Figyelt kérdés
Egyébként 20 éves vagyok, és Budapesten élek. Nagyon kevés pénzem van, de muszáj megcsináltatnom, mert emiatt nem tudok magabiztosan mosolyogni, nevetni, és ezért nagyon boldogtalan vagyok... és ráadásul modellmunkákra is felkérnének, ha szépek lennének a fogaim.
2008. nov. 20. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán van olcsóbb megoldás.
2008. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szijja:)

Hűű hát énis ebben a cipőben járok:(Nagyon szeretném megcsináltatni a fogaimat, mert énsem merek már nevetni, sajnos elég gyengék genetikai okokból a fogaim:(Pénzem sem sok van sajnos...:(Az önbizalmam a nullán van néha...:(Néha már sírva nézek a tükörbe:(Látom, hogy már egy éve indítottad a kérdésedet...Megkérdezhetném, hogy azóta voltál-e valahol megszépítettni a fogaidat?:)

Köszönöm a válaszodat:)

2009. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!