Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek mi a véleménye? Tanács?

Kinek mi a véleménye? Tanács?

Figyelt kérdés
16eves vagyok es az az igazsag borzasztoan all a felso fogsorom tenyleg nagyon nagyon ronda. Anyukam egyedul nevel igyis rajta van minden teher, mivel mar nyaron mehetek dolgozni igy amint lehet en szeretnem fizetni a koltsegeket. Csak meg nem tudom szerintetek a fogszabalyozo megeri? Elvileg nagyon faj is tobb ev is es nagyon maceras +van esely ra hogy miutan levették visszafordulnak a fogak ezt olvastam. Ezert gondolkozok mufogsoron.. Nagyon gáz lenne? Kinek mi a tapasztalata vele? Mindkettovel kapcsoltban elfogadok tanacsot. Negativ emberek legyenek szivesek hanyagolni igyis rosszul vagyok mar magamtol..

2020. febr. 10. 18:24
 1/3 anonim válasza:
100%
A fogszabályzó 18 éves kor alatt tb támogatással legolcsóbban 100.000 Ft és támogatás nélkül 100.500.000 Ft (tudtomban) ha nagyon rossz a helyzet és kicsúszol az időből akkor a havi állítások is nyílván drágábbak lesznek. Az elején fáj, feszít mivel dolgozik de 1-2 héten belül meg lehet szokni. Az evést is csak joghurttal és nagyon puha dolgokkal tudod megoldani mivel rágni nem igazán lehet vele az elején. Állításoknál is lehet hogy picit fáj de az nem olyan vészes mint az elején. Ha minden megvolt x idő letelt már és levették, éjszakai fogszabályzó kell, mert ilyenkor könnyen visszacsúszhatnak ha nem foglalkozol vele. A műfogsorról nem tudok kb semmit. Remélem tudtam segíteni, bár szerintem máshol is ezeket írták.
2020. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 timortin válasza:
100%

- Műfogsor alatt azt érted, hogy kikapják a felső fogsorodat és csinálnak neked egy beragaszthatót?

- El nem tudom képzelni, hogy egy fogdoki ezt bevállalná (teljesítené ezt a megrendelői kérést). Annyira fiatal vagy hozzá.

- Ne hidd, hogy a műfogsor akkora kéjmámor. Átstruktúrálódik az étkezésed, állandóan szívhatsz a ragasztóval (akár használod, akár nem), ínyed begyulladhat, deformálódhat.

- Én azt javaslom kérdezz meg több dokit is, mielőtt döntesz.

2020. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom elképzelni, hogy a műfogsort bárki is bevállalná legyen az korona, vagy akár csapos, kivehető. Mindegyiknek megvan a maga átka.

Szerintem a legjobb a fogszabályzó. Ha normálisan használod utána az éjszakait és figyelsz a bölcsességfogaidra, akkor az a legjobb megoldás.

2020. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!