Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ti mostok a munkahelyeteken...

Ti mostok a munkahelyeteken fogat?

Figyelt kérdés
Egyszer valahogy szóba került ez a kérdés és ufónak néztek hogy én nem mosok fogat a melohelyen....ápoltnak mondanak egyébként, reggel este mosok fogat, de bent ez eszembe se jut. Az iskolában sem kellett szóval nem vált szokásommá.
2020. febr. 11. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem, ki is rugnanak ha nekiallnek fogat mosni 😆 a kovetkezo mi lesz? Ott is furdenek?
2020. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem mosok fogat munkahelyen. Reggel mosok, és este lefekvéskor is. Napközben meg ha szükségem van akkor van orbit rágom. Nálunk nem szokás munkahelyen fogat mosni.
2020. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Én egy időben mostam és láttam másokat is, akik mostak. Nincs abban semmi. Ártani nem árt ebéd után. Most új munkaheleyn vagyok, itt még nem láttam senkit mosni, de nem igazán érdekel, szerintem újra elkezdem. Szeretném ha minél tovább egészségesek maradnának a fogaim és ha ezzel akár minimálisan is hozzájárulok, akkor miért ne tenném.
2020. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Én személy szerint nem, de irodisták között szoktak, ez betudható annak hogy nekik nincs kifejezett szünetrend, elmegy egy kávéra az neki annyi mint amikor mi ebédelni megyünk.
2020. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Én mindkét munkahelyemen láttam már kollégát fogat mosni.

Az egyikről tudom, hogy mindig probléma volt a fogaival, ő így próbálta védeni őket.

Én személy szerint csak reggel és este mosok, nekem az elég. Ebédre nem eszem olyat, hogy kellemetlen szájszagom legyen pl hagymás ételtől, de azért biztonsági tartaléknak van rágóm.

2020. febr. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Ebéd után.
2020. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Rendszeresen. Igen.
2020. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
Sőt! Zuhanyzók is vannak nálunk.
2020. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
Valoszinűleg engem is kirúgnának, gyárban dolgozom, számomra tök elképzelhetetlen is ezért 😆
2020. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
evés után 2 percet vrn kell fogmosással. Szóval felesleges ebéd után fogat mosni.
2020. febr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!