Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi ez a torkomon? Kep lent

Mi ez a torkomon? Kep lent

Figyelt kérdés

Amikor erzek ilyen csurgo rossz erzest, es elkezd fajni a torkom akkor szokott a torkomon megjelenni ilyen. ( sarga,feher,zold) mikor milyen. Es nehezen tudom lenyelni . Mi az es miert jon elo ? Es miert kiseri fajdalom? Ami utanna elmulik .


[link]



2020. febr. 22. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Mandula gyulladás. Kiszedik.
2020. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Farkas Manó Zsolt ***** válasza:
20%
Gennyes mandula gyulladás, igen ki fogják szedni. Szerelkezz fel fagyival, jégkrémmel!
2020. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs mandulam ...
2020. febr. 22. 19:53
 4/13 A kérdező kommentje:
Mandulam kit vettek 2 eve ugyhogy ahoz nem lehet koze.
2020. febr. 22. 19:54
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Visszanőhet.
2020. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

"Visszanőhet." De nem nőtt vissza, egy darab mandula nincs ezen a képen, a helye viszont szépen látszik.

A torkodon pedig takony van, ami az orrodból származik. A megfázással együtt jár. Igyál sok vizet, akkor nem fog becsomósodni és szépen eloszlik a garaton. Egyébként teljesen normális, hogy ott van, épp az a szerepe, hogy nedvesen tartsa a légutakat.

2020. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az előtte írő adott egyedül normális választ.


Halkan ideoffolok még annyit, hogy attól, hogy valakinek 1-2x begyullad a mandulája, nincs olyan univerzum, ahol kiszedik csak úgy. Legtöbb esetben antibiotikum a gyógymód.

2020. febr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem akartak kivenni a mandulamat mert “nem volt ajanlatos”

De en ereztem hogy kell mert minden heten beteg voltam miatta, sok problemat okozott.

Vegul ki vetettem penzert magan korhazba. Azota semmi bajom. Igy tudtam en hogy ez lesz a jo. De most ez a csurgas... zavaro.

2020. febr. 23. 16:56
 9/13 anonim ***** válasza:
A mandula műtétem óta nekem is ugyan ez van :( orrváladék hátra csorog a garatba nálad is, ha jól gondolom. Az orvosomat kérdeztem róla és mondta, hogy ez sajnos ez előfordul műtét után, főleg ha felnőttkorban történt (én nekem 23 évesen, 1 éve) Ha esetleg tudsz bármit tenni ellen kérlek oszd meg velem is, mert elég zavaró :(
2020. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Garatcsorgás,ami látszik a képen.Az én torkomon is állandóan van valami hasonló.Nem tudom,hogy lehetne megszüntetni.Én megyek majd a Fül-Orr-Gégészetre.Nekem ilyen:

[link]

2020. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!