Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez így jó lesz szerintetek?

Ez így jó lesz szerintetek?

Figyelt kérdés

A fogorvos múlthéten lecsiszolta a fogaimat (4 cirkon korona lesz előre), és ugye mintát is vett, illetve felrakott ideiglenes pótlást addig is.


Az ideiglenes pótlás nagyon nem jó, mivel nem esztétikus. Az egyik fogam csapos, a dőlésszöget annak idején rosszul állította be a másik fogorvos, tehát nagyon csámpásan néz ki, illetve hosszabb az egyik, mint a másik, nagyon nem esztétikus.


Ugyebár ő erről vett mintát. Attól félek, ha elkészülnek a cirkon koronák, akkor ugyanígy rosszul fognak kinézni. Rossz dőlésszögük lesz, és az egyik rövidebb lesz, mint a másik, mivel erről vett mintát.


De remélem tévedek, nyugtassatok meg!


Köszönöm.


2020. febr. 24. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen más lesz, az ideiglenes csak egy gyors megoldás, hogy addig se legyél fogak nélkül.
2020. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmm. remélem, köszi.
2020. febr. 24. 15:01
 3/9 anonim ***** válasza:

A koronák miatt menned kell majd a fogtechnikushoz, ott bepróbálja és addig alakítja amíg jó nem lesz.

Plusz a színét is úgy tudja megnézni milyen legyen hogy a saját fogaidhoz nézi. Legalábbis nekem így volt.

2020. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A színét már megnézte a fogorvos. Nem mondta, hogy mennem kéne a fogtechnikushoz!
2020. febr. 24. 15:06
 5/9 szamo77db ***** válasza:
Én sem voltam technikusnál, a kezelőorvosom csinált mindent.
2020. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom akkor. Nekem Pestre kellett feljárnom mert a fogtechnikus csinálta a koronákat. De nekem olyanok is lettek hogy senki nem mondja meg hogy az nem igazi fog.
2020. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamo77db ***** válasza:
Előbb a fogorvosom levette a mintát és ő maga vitte el a technikushoz. Mikor kész volt, vagy a technikus hozta vissza vagy a doktornő ment érte és felpróbáltuk.
2020. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szamo77db ***** válasza:
Ja, igen. A korona színét is a doktornővel együtt választottuk ki. Nekem egyébként porcelán ráégetéses koronákat csinált a technikus. Lehetett volna fémet, de az hogy néz ki? Mintha nikkelezve lenne. Szóba került a műanyag, de a doktornő szerint azok nem bírják a strapát, hamar elkopnak. Így maradtunk a porcelán ráégetésesnél. (Amúgy ez a legdrágább.) Úgy hogy én 1x sem voltam a technikusnál. Azt sem tudom, hol lakik.
2020. febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem is a lakására kell menni hanem a munkahelyére. :D :D :D :D :D

Namindegy, nekem így volt és kész.

2020. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!