Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két kihúzott hátsó fog esetén...

Két kihúzott hátsó fog esetén hogyan és mit egyek?

Figyelt kérdés
Ma kihúzták jobb oldalon felül a bólcsességfogamat és baloldalon fölül az egyik őrlőt. Igen, tudom, sokáig halogattam és tovább már nem akartam, túl akartam esni rajta. Ott a doki nem mondta hogy ne ehetnék, nem is gondoltam hogy gond lesz vele aztán a gyakorlatban kiderült, egyik oldalon se tudok ugye rágni, enni anélkül, hogy belemenjen a hatalmas lukakba a fogak helyén. Turmixon és bébiételen pedig mégse lehet élni míg bezáródik a seb. Nagyon éhes vagyok most is de nem tudom mit tudnék megenni.
2020. febr. 26. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
En ebben az esetben az elso nap pepeset ettem. Masodik nap mar ettem normalisabb kajat, de abbol is csak puhabbakat, pl fozeleket vagy levest. 2-3 nap utan mar nem lehet gond azzal, ha megis belemegy a kaja, fogmosasnal kijon az.
2020. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Én tojás rántottát ettem puhát. Egyben le lehet nyelni kis darabonként, és kis kenyeret is hozzá. Reggelire turmixolj össze magadnak egy banánt vízzel, és zabpehellyel, esetleg ha van tegyél hozzá fehérjekoncentrátumot is. Ezt almával is meg lehet csinálni.
2020. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első napon én nem ettem csak ittam,másnap már turmixot,pépeket fogyasztottam.

Pl banán-rizstejjel,levesből répát stb

Két napig igazán kibírni a nagy kajálásokat hogy ne menjen a sebbe!

2020. febr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért egyszerre húzták ki mindkét oldalon? Puha kajákat egyél, turmixok, banán, levesek, palacsinta, rántotta
2020. febr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!