Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sürgős. Bedagadt az arcom de...

Sürgős. Bedagadt az arcom de ma már nincs rendelés?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kihúzták a fogam minden okés volt addig amíg nem mondta a doki hogy beletörte az amúgyis rossz fogamat. Menjek sajszebeszet oké kaptam idő pontot márc 25re tegnap észre vettem hogy van egy kis gümő a fogam fölött vagy volt fogam fölött kinek hogy tetszik és rettenetesen puha és fáj nyomásra a genny gondolom nem tud távozni mert nem jött ki a gyökér vagy van rá lehetőség hogy kijöjjön a genny valahol? Hétfőn megyek dolgozni ráadásul boltban dolgozók ami kellemetlen 3x akkora fejjel. Kaptam cataflamot amit 3x2 be kell szedni még valami chrolox akármi szajvizet

Mit csináljak hogy lelohasszam valahogy vagy legalább kisebbnek tűnjön??? Help



2020. febr. 29. 03:34
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell menni a fogászati ügyeletre, ott mindig van rendelés.
2020. febr. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj vissza a dokihoz, ír rá Dalacint, az leviszi a gyulladást.

Ha annak ellenére fáj, vannak dokik, akik ki tudják húzni az ilyet is.

2020. febr. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Haifa Dent Szájsebészeti ügyeletet ajánlom!

Bp akácfa utca

Ott ügyel néha a dokim,szuper keze van.

0-24ig lehet menni de telefonálj oda

2020. febr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik kiszakadt az a gennyes csomó valahogy és kifolyt belőle minden ebből nem lesz baj ha chlorox valamit szajvizet használok?. Írattam fel magamnak dalacint elkezdtem szedni de nem akar lejjebb menni az arcom vagy majd holnapra? Előzőnek. Nem vagYok pesti. Hajdú Bihar megyében lakom.
2020. febr. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!