Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A nyírbogdányi fogorvos mikor...

A nyírbogdányi fogorvos mikor rendel nyírbogdányba?

Figyelt kérdés

Az interneten található nem valós,illetve minden nap máshol rendel. Ha vlaaki tudna segítni megköszönném.

A teleofnt sose veszik fel



2019. szept. 10. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom nem ez a kérdés, csak leírok egy kis történetet. Jobban jársz, ha nem is található a valós rendelési idő... A párom és én is oda jártunk, illetve a baráti körünkből 4 ember még, mert az elején ajánlottuk nekik. (Amit nagyon megbántunk, mert jól kitoltunk velük.) Pikk-pakk megcsinálta, aztán a tömések kiestek sorra, de ez a legkisebb probléma. Hatónkból 2-nek műteni kellett, mert olyan ciszták alakultak ki... A többieknek velem együtt új gyökérkezelés és új tömések. Konkrétan negyed gyökérkezelést csinált nekem. A Debreceni klinika paradontológiájára járok, mert olyan nyelv és inygyulladásom van. Megkezdett egy gyökérkezelést, amire végül rátömött, ezzel bezárta a baktériumot és gyökércsúcs gyulladást kaptam, ami fenntart több gyulladást a szervezetembe. A klinikán megkérdezték arra a fogamra, hogy ez vicc? Ki tömte azt? Mi lett azzal a foggal? Hogy néz ki!? Majd el süllyedtem... A röntgenen végig mutatta melyikkel vannak bajok, az is látszott meddig ment bele a gyökérbe, mind bogdányba készült! A barátaink Nyíregyházára mentek el, a doki megnézte és tőlük annyit kérdezett az orvos, hogy bogdány?? Tucatnyit javít utána! És sokan nem is tudják, hogy ciszta és gyulladás van a gyökérnél. Főleg akinél ilyen gyökérkezelést csinál... Ez nem áztatás, mert mint emberrel semmi gondom nincs a doktor úrral, szerettem oda járni amiért emberségesen viselkedett és nem féltem, mint sok más fogorvosnál!!! Viszont emiatt nyúlhattunk zsebbe, hogy rendbe hozzák azt, amit nagyon durván elrontott. Illetve arról nem beszélve, hogy milyen durva betegségek alakulhatnak ki, ha ott egy góc évekig és főleg, ha nem is tud róla az ember... Sajnos mindenki azt nézi, hogy ő TB alapon csinálja meg a fehér tömést is. Mi meg is ittuk a levét szépen. Triplájába került. Ezt nem muszáj megfogadni, de az orvos azt mondta, szalagrendszer, vágóhíd...

De, ha ragaszkodsz hozzá, akkor vagy telón érdeklődj, vagy a Kéki rendelést ha megnézed, oda is tudsz menni, ott is ő van. De amikor Kéken rendel délután, akkor előtte bogdányba van délelőtt pl.

2019. szept. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Láttam írtad a telót sosem veszik fel, viszont ennek ellenére tanácsoltam az előzőbe kommentbe a telefonálást. A kéki rendelőt próbáld hívni, ha azt neten megtalalálod. Nekem is volt, hogy a bogdányit nem vette fel, de hívtam sokszor és volt, hogy sikerült.
2019. szept. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia! Örülök hogy ilyen összeszdetten és értelmesen elmesélted a története! Sokat segítettél amit tényleg nagyon köszönök!

Én is olvastam róla egy pár rosszabb dolgot.

De annyi hogy nekem valójában nem kell se tömni se semmi

Foghíd kellene,mert kihúzták egy fogamat.

És mesélték hogy 28 ezerből megvolt a három tagú foghíd. Amit nekem nyiregyen röpke 80 ezerért akartka megcsinálni.

Nem értek hozzá,de ennyivel cska nem tud ilyen gyulladásokat okozni.

De tényleg köszönöm,most elgondolkoztam rajta hogy mi legyen

2019. szept. 11. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!