Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapesten tudtok gondos...

Budapesten tudtok gondos szájsebészt vizszintes csontban fekvő bölcsességfog eltávolítására?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyat írjatok, akinél voltatok is ilyen szájsebészeti műtéten. Sajnos nem sima húzás lesz, hanem csontmütét, mivel nem nött ki a fog és fekszik :(

2020. márc. 2. 14:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Ennyire ritka problémám van? :(

Tudom, most nem aktuális a vírus miatt, de mikor kiírtam, akkor sem válaszolt senki :(

2020. márc. 21. 23:47
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem pontosan ilyen problemam volt. De vagy 15 eve. Dr Kaman valaki Budapesten.

Azota sokat fejlodtek. Mindenki ugy akarta kiszedni, hogy a mellette levo kihuzasa utan. Plusz fogszabalyzas miatt tobb foghuzasom pokolian verzett.

Ebben a rendeloben mar akkor olyan felszereltseg volt, plusz a szakmai tapasztalata, hogy mutet utan vigyorogva jottem ki. Nem ereztem semmit, nagy vagas szepen osszevarrva es egyaltalan nem verzett!!!

Utana a beigert egy het szajzar, ami azert is volt nehez, mert nyuszifogu vagyok, es a kanalat alig tudtam oldalt betuszkolni a resen.

Ha mar nem erned el ezt az orvost, en biznek a 15 eve fejlodott felszerelesekben, kepzesben.

Eletem legkellemesebb meglepetese volt tobb evi retteges utan.

2020. márc. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos augusztusnál előbb nem lesz meg.
2020. márc. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Ekezetekkel Dr Kaman volt, de mar nem talalom. Nem Kaman Attila. Idosebb volt es Munchenben tanult vagy dolgozott elotte.

Komolyan mernek mas maganrendelesek kozt nezelodni, az a 15 ev nagyon sokat szamit. Ami akkor itthon meg ujdonsag volt, szerintem mar nem az. Sokkal kisebb kellemetlenseg volt igy es ido, mint egy hagyomanyos foghuzas meg old school mutet lett volna.

2020. márc. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De, Kámán Attila, én is nála voltam ugyanígy több mint 15 éve ugyanígy félig kijött ferde bölcsességfoggal rettegve, ugyanígy 10 perc alatt kellemetlenség nélkül kivarázsolta. Azóta már több beültetést is csinált nekem. Implant center Budapest. Van ott egy másik ugyanilyen nevű is, de az nem szájsebész.
2022. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!