Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvost keresek Szegeden,...

Fogorvost keresek Szegeden, bölcsességfog eltávolítására, van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Altatásos műtétet szeretnék majd kérni (pánikbetegség miatt), de nem tudom melyik fogászaton lehetséges ez. Fontos lenne, hogy megbízható, tapasztalt orvost találjak!

2012. márc. 6. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem bölcsességfoggal ilyen helyzetben szájsebészeten próbálkozz inkább.
2012. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az Osztrovszky utcában van lehetőség altatásra és a dokik is ügyesek, szájsebész is van, ő is jól felkészült, de egy egész vagyont ott fogsz hagyni.

Szerintem a pánikbetegségre hivatkozva bepróbálkozhatnál a klinikán, ha szerencséd van, nem is kell fizetned semmit.

2012. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a klinikán nincs lehetőség altatásos beavatkozásra, de én is úgy tudom, hogy az osztrovszkiban van.

(amúgy nem egy pánikbeteg jön a klinikára, és ők kibírták helyi érzéstelenítővel, de te tudod, hogy mit bírsz idegileg...)

2012. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De bódítás sincs? Vagy csak a fogyatékkal élőknek?
2012. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor ez nyilvánvalóan a szegedi klinika hiányossága, ugyanis Pécsett végeznek altatásban bölcsességfog eltávolítást. Sőt, mind a 4 fognál kötelező is ezzel az eljárással műteni.
2012. márc. 6. 23:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kötelező? :O

Engem biztos, hogy nem altatnának be, ha leszíjaznak, akkor sem.

2012. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 julcsi27 válasza:

Hali!


érdeklőd meg a "-es korházban az áll,arc-,szájsebészeten.

Nekem ugyan helyi érzéstelenÍtéssel szedték ki,de egy kérdést megér.

Egyébként ott nagyon normálisak az emberrel.Figyelmesek, s kedvesek.

csak ajánlani tudom őket.

Nekem most szedték ki 1 hónapja ott, s nem bántam meg hogy oda mentem.

2012. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 julcsi27 válasza:
bocs 2-es korház
2012. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!