Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fog miatti arcduzzanat csökken...

Fog miatti arcduzzanat csökkentése kívülről dolgit krémmel?

Figyelt kérdés
Segíthet a gyógyulásban? Ibuprofén tartalmú fájdalom és gyulladascsokkento krém

2020. márc. 3. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. A fogat kell kezelni, de surgosen.
2020. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kezeltetem. Kaptam dalacint csak a duzzanat csökkentésének gyorsitasara gondoltam
2020. márc. 3. 08:26
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Mióta van felduzzadva? Nekem 3-4 napig volt nagyon feldagadva, és fokozatosan, viszonylag lassan lappadt le a duzzanat. Kifúrta a fogam, gyökérkezelte fertőtlenitette, és úgy hagyta a lyukat, hogy távozni tudjon a genny. De semmilyen szert nem kaptam rá. Mondta, hogy szívogassam, és öblögessem gyakran. Kb 2 hétig tartott a kezelés, de az első 3-4 napban már jelentősen csökkent a duzzanat.
2020. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és direkt megkérdeztem nem kapok-e antibiotikumot, de mondta hogy nincs rá szükség, mert nagyon szépen gyógyul.
2020. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Napja. Nekem is megnyitotta
2020. márc. 3. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Ok, akkor már lassan csökkeni fog a duzzanat. Kivűlről nem érne semmit semmilyen krém, mint ahogy írta az első válaszadó. Légy türelmes, el fog múlni nemsokára!
2020. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
A duzzanatot jegelni kell nem Dolgit krémmel kenegetni.
2020. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Esetleg még vkinek valami jó ötlet? Nem lett jobb ma se
2020. márc. 4. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!