Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A tb semmilyen esetben nem...

A tb semmilyen esetben nem támogatja a felnőtt fogszabályzást?

Figyelt kérdés

Gyerekként volt éjszakaim és rendebe is jöttek a fogaim (előre álltak) de olyan 20 éves koromtól elkezdett nőni az állakapcsom (?) és egyre jobban szanaszét állnak meg egymásra is dőlnek, eltávolodnak.

Az egyik fogorvos azt mondta éjszakaim már nem lehet mert hogy a felnőtt fogak kemények, de ha nekem így vándorolnak össze vissza nem azt jelenti hogy nincs kifejlődve normálisan még?

Az összes családtagomnak szép zárt egyenes fogazata van csak nekem selejtes az elejétől :(

26/l


2020. márc. 4. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha apádnak is renden van a mosolya, akkor a helyedben szét néznék az ismerősök között, hogy melyik pasasnak vannak még a tiédhez hasonló fogai.

Vagy rákérdeznék anyádnál a helyedben.

:)


Komolyra fordítva, a tb ezt nem támogatja.

Ráadásul nem olcsó a felnőtt fogszabályozás.

Első körben utána járnék és kivizsgáltatnám, hogy miért is "vándorolnak" a fogaid.

2020. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azért nem támigat mert már bőven elmúltál 15 és 15 éves kor után nem fizet a tb

ezért kellett nekem is elkezdeni a fogszabályzást jó hamar

2020. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát oké de ezt mondom hogy 20 éves koromtól kezdtek széthúzodni a fogaim, 15 évesen full normálisan néztek ki
2020. jún. 27. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szuper gáz fogsort nem támogatott, magánban kellett elvégezni.
2020. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!