Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyik fogam mögött, a...

Az egyik fogam mögött, a szájpadlásomon ma reggelre lett egy nagy duzzanat. Volt már ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Sajnos rossz tapasztalat miatt nagyon felek a fogorvostól. Van egy fogam, amivel régóta szenvedek. Le is van törve illetve gyökérkezelés után nem lett visszatömve. Tudom, hogy ez rettenetesen nagy butaság volt, de magánhoz is félek elmenni. Viszont éjszaka arra ébredtem, hogy nem kifejezetten fáj csak nagyon kellemetlen az a rész és most reggelre lett pontosan a fogam mögött egy kb. 3-4 fognyi duzzanat. Így még jobban rettegek elmenni a dokihoz. Szerintetek mi lehet ez?
2020. márc. 5. 06:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Tàlyog, ciszta
2020. márc. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 alletta ***** válasza:

talán afta lehet. fehéres színű, szélei pirosak? minél előbb menj el fogdokihoz, bármennyire is rettegsz tőle.

a gyökérkezelt fogadat hozasd rendbe.

lehet, hogy most nem is csinál vele semmit, attól függ mit diagnosztizál a duzzanatra.

2020. márc. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elfertőződött, mert nem lett rendesen kikezelve. Kérdés, hogy most meg lehet-e még menteni.... Sűrgősen doki, amíg a fertőzés még tovább nem terjed a testedben!

Ha meg ennyire parázol a fogorvostól, tényleg menj magánhoz, ott normálisan bánnak veled! Jártam ebben a cipőben, a negyedik orvos vált be!

2020. márc. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 Nem hiszem, hogy afta. Jobban megnézve nem is a szájpaslásomon van a duzzanat, hanem az ínyem van úgy feldagadva, hogy ráment a szájpadlásomra. Ma elmegyek orvoshoz, csak nagyon nehezen szedem össze hozzá a bátorságot. :(

Köszi mindenkinek a választ!

2020. márc. 5. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!