Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Régen gyökérkezelt fog tönkrem...

Régen gyökérkezelt fog tönkrement, tegnap a fogorvos kitisztított és rakott bele ideiglenes tömést ma eléggé fáj most akkor vissza menjek megint?

Figyelt kérdés
Én már tényleg nem tudom miért van ez hiszen ennek a fognak nem is szabadna fájnia hiszen ki van idegelve. Mi lehet a baj? Bölcsességfogat is ki kell húzni lehet hogy az csinálja és úgy érzem hogy ez fáj? Nagyon idegesítő már hogy barmennyit járok fogorvoshoz mindig van valami baj. De itt ő a legjobb a kornyeken mindrnki isteniti, és mégis ez van mindig. És még fizetős is. Vagy én lennék ennyire szar genetikailag? Szóval a fogaim?

2020. márc. 5. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális hogy most fáj! Hiszen meg bolygatták! Meg fog nyugodni a fogad. Nekem is mindig fáj gyökér kezelés után.
2020. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi de ez kegyetlen én el fogok pusztulni ez nem múlik el egyszerűen és semmilyen gyógyszer nem hat hétfőn menni kell vissza vagy nem tudom mi lesz nem tudom hol lehetne találni egy jó fogorvost végre ez már a pokol.
2020. márc. 6. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért fáj, mert be van tömve! Nem kellett volna még lezárni,mert gennyes lehetett, és most nem tud kitisztulni. Ki kell vezetni az ideiglenes tömést, és jobb lesz egyből. Most feszíti,mert ott a gennyes, vagy felül van fertőzve a gyökér! Menj ügyeletre.
2020. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*jav: ki kell vetetni az ideiglenes tömést,mert az feszíti,bent van még a baktérium, vagy gennyes.
2020. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen igy van, tényleg ez volt a baj. Igazad van. Már jobb sokkal.
2020. márc. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!