Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egészséges ez a mandula?

Ferenc7385859 kérdése:

Egészséges ez a mandula?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan problémám lenne hog

Reggelente érzem csak alvásután hogy száraz és kicsit fáj a torkom iszok és nem fáj, ha nyelvemmel döfködöm a mandulámat az fáj egyébként, de szerintetek ki kell vetetni a mandulámat vagy sem? Egyébként megduzzadva nincs sose volt mikor kinyitom a szám akkor nem is láthato a mandula csak ha úgy irányítom. voltam orvosnál aztmondta krónikus mandulagyulladás dehát sose fáj a mandulám évi 1x ha megfázok akkor van csak,azt se tudom már mit higyjek, mandulakő ha az eltudnám tüntetni, nem zavarna egyébként csak ha lesz párom attol félek hogy büdös lesz a szám és nem akar megcsókolni, meg amúgy se valami higénikus higy kit gondolhat róla, segítsetek légyszi hogy aggódnom kell vagy nem? Vagy mi lehet ez? Csak reggel érzek szájszagot magamon mikor felebredek de akkor erosen...

Mit gondoltok?


Link kommentben!


2020. márc. 12. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:
2020. márc. 12. 19:13
 2/4 A kérdező kommentje:
2020. márc. 12. 19:14
 3/4 A kérdező kommentje:
2020. márc. 12. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem gondolnám, hogy van valami baj a manduláddal.

Ha van valamilyen mostanában felbukkant tüneted minden ok nélkül (pl: vizelesi problémák, szívfájdalom, hajhullás, hirtelen jelentkező ekcéma vagy egyéb bőrbetegség egyes testrészeken), akkor lehet gyanakodni gócos mandulára, azt viszont ki kell venni.

Azt javaslom, menj el fül-orr-gégészhez, ő pedig bővebb felvilágosítást tud adni, mint egy egyszerű háziorvos.

2020. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!