Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb fogfehérítős...

Melyik a legjobb fogfehérítős fogkrém?

Figyelt kérdés
Melyik az a fogkrém ami a legjobban fehéríti a fogakat hosszú távon? Nektek van olyan, ami bevált?
2020. márc. 20. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A Colgate Total Whitening, ill mar a Colgate tobb termeke is. De. Nekem a sajatbszinet hozza vissza, a kave okozta elszinezodest tavolitja el. Viszont csak fogkoztisztitassal elotte es elktromos fogkefevel igazan hatekony. Es ujra es ujra kell rendszeresen, mert az elszinezodes konnyen jon vissza, de konnyen is tunik el.
2020. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Elmexé jött be, de ha iszod mellette a kávét, cukros üdítőket, kb 3 nap alatt lerontja az eredményt.
2020. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én például sosem dohányoztam, kávézni is csak néha napján szoktam. Ennek ellenére sargasak a fogaim, néhány fogam még jobban. Mindenféle dolgot megvették, szerintem több 10 ezret költöttem már különféle fehérito fogkrémekre. Tényleg mindenfélét kipróbáltam, amiket neten ajánlották. Hosszú távon próbálgattam mindegyiket, mert nyilván nem azonnal lesz ragyogóan fehér a mosolyom. Ennek ellenére egyik sem vált be, gyakorlatilag 0 eredményt adtak. Pedig volt közte elég drága, 2 ezer forint körüli is... Szenes fogport, szódabikarbónát, tényleg mindent kipróbáltam, amit csak lehet. Szóval én szkeptikus vagyok már ezekkel a szerekkel, szerintem pénzkidobás és semmivel sem jobbak a fehérítő fogkrémek, mint a sima. Ha tenxleg megoldást akarsz, akkor fogorvosnál több tízezer forintért lehet fogfehérítést csinálni, az előtte utána fotók alapján ez tényleg használ. Sajnos most egy ideig nem csinálnak ilyesmit a fogorvosok. Amúgy meg el kell fogadni a természetes színét a fogaknak, nem az a normális, amit a reklámokban photoshoppal és előnyös megvilágítással elérnek... A természetes fogszín az nem hófehér.
2020. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért vitatkoznék azzal, hogy a természetes fogszín nem hófehér, ez inkább úgy igaz, hogy nem CSAK hófehér.

Nekem elég sárgák a fogaim, szintén nem kávézom, nem dohányzom, nem iszom, és mosom is őket, mégis.

De rengeteg embert látok magam körül, akiknek hófehér a foguk. Olyanokat is, akik biztos, hogy nem költenek fogfehérítésre, mert nincs rá pénzük. Meg akiknek telik rá, azoknál is lehetne látni a változást, ahogy idővel sötétedik a foguk, ha kifehéríttették volna. De én ilyet nem látok magam körül, hogy valakinek egyszer fehérebb, másszor sárgásabb a foga.

Szóval hidd el, elég sok olyan szerencsés ember van, akiket nagyon irigylek is, akiknek hófehér a foguk. Csak úgy, magától.

2020. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!