Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb fehérítős...

Melyik a legjobb fehérítős fogkrém?

Figyelt kérdés

Olvasgattam krémmánián is, de nem lettem kisegítve.

Tudtok olyan fogkrémet, ami tényleg bevált és, ha nem is drasztikusan, de fehérített?

(Az se baj, ha hosszú használati idő kell neki)

Valami olyan kellene, ami nem csak optikailag fehérít.



2019. márc. 10. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az elmex sensitve professional (csak ez, nem a sima sensitiv nem a whiteninges) és a parodontax keveréke (egyszerre nyomva mindkettőből a fogkefére) szokott használni, de alapos fogmosással. Nem sikamika párszor, aztán kész. Ajánlom az elektromos fogkefét ha még nem használsz, olyan trutymókok jönnek le a fogaidról, el sem hiszed. Meg aztán hirtelen rájössz hogy fogközöd is van mikor azzal mosod :D Én csak elektromossal tudom leszedni a lepedéket. Mások hogy mosnak fogat nem értem, de állítom odamennék egy fogpiszkálóval a fogak tövéről egy kiló lepedéket szednék le :D
2019. márc. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj a nagyon fehérktő fogkrémekel, hogy sok benne a szódabikarbóna és az roncsolja a fogzománcot. Nekem az alma segít minden nap egyél almát és szép egéségesen fehér lesz a fogad de figyelj arra higy utána vizet nem szabad inni és fogat mosni se kb fél óráig(de a körte, szilva, cseresznye, megy stb) is segít de a alma a legjobb. Ne akarj porcelán fehér fogat túl nagy az ára.
2019. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!