Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Házilag hogy lehet leszedni a...

Házilag hogy lehet leszedni a fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Drótvágóval el vágom a drótot a kis breketteket hogy tudom letörni csipőfogoval? 2 hét múlva le szeték volna de nem rendel az orvos. Fel kel melegiteni a breket alatt a ragasztot hajszáritoval vagy elég csak letörni?

2020. márc. 21. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Házilag nem lehet leszedni. De szerintem te is tudod, csak szórakozol.
2020. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már hülye!!!

Majd leszedi a fogorvos, amikor rendel

2020. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne bssz. Mondjuk az durva, ha az orvos nem probalja meg elerni a betegeit.

De ha normal fogszabalyzas ert veget, akkor nem art semmit, ha tovabb marad.

Az lenne durva, ha az az iv maradna fent tul sikaig, ami az elejen lazitja a fogakat. De meg abbol se lett bajom fogorvosvaltasnal.

Meg ne probalj hozzanyulni. Legrosszabb lenne egy felig elvagott drot keresztbe a szadban. Nyugi.

De tenyleg, legalabb e-mailben, telefonuzenetben mondana valamit az orvos..

2020. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hármas! Az olyan esetek, ahol nem lehet halogatni az ívcserét, ott fogadják a betegeket. Tudom, mert ilyen helyen dolgozom. Sürgősséginek tekintendő, mivel ha nem teszik meg, tartós egészségkárosodás léphet fel. Ha a kérdező nem mehet, az biztosan azért fordul elő, mert nem okoz gondot, ha még pár hétig fent marad. Nem kell egyből az orvosokat támadni, tudják hogy mit csinálnak, egy fogszabályzó szakorvos ezért 8 évet tanult, el tudja dönteni laikusok segítsége nélkül is, hogy mi várhat és mi nem tűrhet halasztást.
2020. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!