Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudnám leszedni házilag...

Hogyan tudnám leszedni házilag a fogszabályzót?

Figyelt kérdés

Ha például kitörne a Jellow Stone vulkán és tönkremenne az infrastruktúra, a mezőgazdaság és a modern világból csak egy hamutörmelék lenne... Nos ebben az esetben, hogy megkönnyítsem az életem, le kéne szednem a fogszabályzómat.

Hogyan tudnám ezt véghezvinni?



2016. júl. 11. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Gumikalapáccsal és vékonyabb vésővel.

De ha nem megy akkor ha nincs fog nincs fogszabályzó.

2016. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod! :D


,,ha nincs fog, nincs fogszabályzó" ez tetszett :D :D

2016. júl. 11. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Minek akarnád leszedni? :D Nekem is van foxim de én simán fentnagynám mondjuk ha megunnám akkor én úgy szedném le hogy:

1: elmennék egy olyan helyre ahol fogszabályzással foglalkoztak és keresnék olyan fogót ott ami direkt a leszedésre való meg persze előtte elolvasnám valami könyvbe ha találnék olyat hogy mégis hogy álljak neki :D

2. keresnék egy orvost aki még életben van és le tudja szedni nekem, előbb utóbb úgyis találnék:)

az utolsó lehetőség ha egyik sem működik akkor fenthagynám :D végülis baj nem lehet belőle ha fogkefe van :D

2016. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csípőfogóval lepattintani egyesével. Bár a Yellowstone szupervulkán kitörése szerintem kevés lenne ahhoz hogy a világból csak hamutörmelék maradjon :P
2016. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mostanában fog kitörni, úgyhogy hordjad nyugodtan :D

[link]

2016. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Én sem gondoltam, hogy manapság fog kitörni, csak ez a példa jutott eszembe.


mindenkinek ment a zöld kéz! :)

2016. júl. 12. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!