Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 napja húzták ki a bölcsesség...

3 napja húzták ki a bölcsesség fogamat, normális, hogy még mindig fáj a helye?

Figyelt kérdés
Ti hány nap múlva mernétek azon az oldalon rágni?
2020. márc. 22. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Már kint volt a fog, vagy ínyből szedték le? Ha ínyből szedték ki akkor sokáig fájhat. Ha húzták akkor hamarabb fog elmúlni! Talán nekem is fájt még egy kicsit 3 nap után, de én ecseteltem betadine-al.


Szóval vehetsz a patikába betadine-t és azzal ecseteld be a helyét. (CSAK AKKOR HA NEM VAGY JÓD ÉRZÉKENY!)


Nekem adott még az fogorvosi asszisztens egy injeckiós tűt is, hogy abba szívjam fel és azzal "csúrgassam" oda. Ezt recept nélkül, ha jól tudom nem tudsz venni patikába, de ha esetleg valami vékony végű fecskendőt vagy egy pipettát.


Minden esetre szedj fájdalomcsillapítót.

2020. márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy-ket het mulva. Es amig csunya a seb, ne egyel tejes, erjedo dolgokat vagy moss fogat azonnal. Ez a normalis, hogy faj. Az allkapcsodbol eroszakkal kirantottak egy fogat. Ez csontig hatolo fajdalom. Fajdalomcsillapitot is nyugodtan bevehetsz.
2020. márc. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fájhat. Akkor egyél majd azon az oldalon ha összehúzódott a seb.
2020. márc. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!