Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzták a bölcsesség fogamat...

Kihúzták a bölcsesség fogamat és a nagyörlőmet. Normális az, ha még vérzik? Véresek a mellette lévő fogaim is. Illetve, hogy aludjak? Én ülve nem tudok aludni, de már egy hete nem tudtam aludni rendesen.1 órája volt a húzás.

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 19:45
 1/4 A kérdező kommentje:
jah, és 2 öltéssel össze lett varrva.
2018. jún. 23. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, ha szivárog. Ha dől belőle, akkor nem. Nem kell ülve aludnod. Nekem az egyik húzásnál éjjel valahogy kiesett a vérdugó, de annyi történt, hogy csurom vér lett minden, és új vérdugó keletkezett reggelre.
2018. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja, még annyit hozzátennék hogy inkább a másik oldaladon aludjál és akkor biztos hogy nem nyomod meg a sebet vagy harapod el az ajkadat ha még tart a zsibbadás.
2018. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

zsibbadás már nincs, kb 1 óra alatt teljesen kimegy. nagyon gyorsan kinyírja a májam ezeket. volt olyan érzéstelenítő is, amire vártunk hogy hasson, de mire letelt a 15-20 perc már ment is ki :D


Köszi, megfogadom, a másik oldalon fogok aludni. remélem eláll a vérzés. megnézni is félek, de nem hiszem hogy dölni fog. azért azt nem. szájsebész húzta... sebfájás van, de nem vészes, egyszer már húzták a bölcsesség fogamat, a felsőt, akkor nem kell érzéstelenítő sem, viszont most sajnos be volt gyulladva ( hála egy állami dokinak, aki beleba**ta a ideiglenes tömést a kezeletlen fogamba.... majd kaptam egy időpontot szeptemberre. A fogideget nyomta az ideiglenes, elfertőzte, kikellett dobnom a fogam. A bölcsesség fogam meg eleve kikellett hogy jöjjön, és ha már ott voltam.... sajnos vizszintesen nőtt.

2018. jún. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!