Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha vastag a két első metszőfog...

Ha vastag a két első metszőfogam közt az ínyem, akkor ha leveszik a fogszabályzót, visszaállhat olyanná, mint fogszabályzó előtt volt?

Figyelt kérdés

18/L vagyok, most volt 2 éve, hogy fent van a fogszabályzóm, de hamarosan leveszik. Egy nagy hézag volt az első két fogam közt, ami már eltűnt. Viszont közte elég vastag, duzzadt az ínyem. Ha leveszik, lehet, hogy emiatt visszaáll olyanná, mint régen volt?

Több fogorvosnál is jártam régen, az egyik mondta csak, hogy az ínyemmel baj lesz, úgy lehetne megcsinálni csak a fogaimat, ha műtéttel velevágnak, vagy valami ilyesmi. Azon kívül 2 másiknál voltam, de ők nem említették ezt, mint problémát. Most akkor vajon lesz baj, vagy nem?



2020. márc. 29. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg visszaáll, arra figyelj hogy ne gyulladjon be. Ha fájdalmas akkor cserszömörcés krémmel kenegesd.
2020. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: visszaáll, mármint olyan nagy hézag lesz közte újra, mint régen?
2020. márc. 30. 23:46
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogad akkor áll vissza, ha nem hordod a retencios készüléket. A duzzanat viszont rövid időn belül lelohad. Ne aggódj, mosolyogj sokat!
2021. márc. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!