Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen a legelső nap fogszabál...

Fruzsi04 kérdése:

Milyen a legelső nap fogszabályzóval?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva rakják fel és első nap pont programom van. Mindenképp el szeretnék menni, de félek hogy nem tudok majd fogszabályzóval beszélni, enni vagy konkrétan élni sem. (A programom a fogszabályzó felrakását követő napon lenne) Van valami tippetek milyen ételeket egyek vagy mivel vészeljem át az első napot/hetet?

2018. aug. 24. 23:17
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem nagyon fura volt, kicsit nehézkesen ettem, rágás fájt, és alapból is szorította a fogam. A beszédben nem különösebben zavart. Kb 4-5 nap után már teljesen megszoktam.

Ne egyél túl kemény dolgokat, illetve olyanokat se, amik beleragadhatnak.

De alapvetően nem volt túl vészes, inkább kicsit kellemetlen érzés.

2018. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál💕
2018. aug. 24. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első nap teljesen olyan volt mintha fent se lett volna, persze enni nem tudtam, de nem azért mert fájt, hanem mert egyszerűen fura volt és szokatlan nagyon. A 2. nap kezdett el fájni nagyon...aztán 1 hét mulva már nem is éreztem és enni is tudtam.
2018. aug. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia nekem aznap amikor felrakták még nem annyira fájt de enni nem tudtam normálisan,úgyhogy ajánlom hogy úgy menj oda hogy ettél előtte.

Viszont másnap már eléggé fájt de fokozatosan csökkent a fájdalom és kb.3-4 nap alatt teljesen elmúlt.

2018. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!