Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha 18 évesen rakatok állandó...

Ha 18 évesen rakatok állandó fogszabályzót, előreláthatólag mennyi ideig lesz fent, mire számítsak?

Figyelt kérdés
Az alsó fogsorom kicsit keszekusza,a felsőnél csak az első fogam ráhajlik ferdén a másikra.
2010. júl. 26. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
1 év
2010. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen dolgokat 18éves kor alatt ajánlott megcsináltatni,mivel 18éves kor alatt könnyebben lehet szabályozni a fogakat.

Meg hát olcsóbb is,így kb több százezer forintot dobsz ki :S

2010. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Átlag egy év. De jobb később, mint soha...
2010. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-2 év, én 21 évesen tetettem fel másodszor.
2010. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé csunya volt a fogsorom. Vagyis egy fogam hátranőtt a többi mögé, ki kellett operálni, persze a helye megmaradt...egy üres rés. Doki azt mondta hogy a többit előre kell hozni, de sosem lesz tökéletes. Azt mondta 2 év fogszabályzás. 9 hónapot volt rajtam, mert olyan gyorsan a helyükre mentek és felesleges volt tovább hordanom. Persze éjjelit kaptam, de akkor sem kellett 2 évet hordanom :D Ugyhogy szerintem egyénfüggő
2010. júl. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy 18 éves kor előtt olcsóbb,de nem volt rá lehetőségem,az a pénz másra kellett.Most lenne rá,de hát ugye 18 múltam,pár hónap múlva 19 vagyok,de én is úgy gondolom,hogy jobb később,mint soha..megnyugtattatok azzal,hogy várhatóan nem lesz több 2 évnél:) Ez a lényeg:)
2010. júl. 26. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5 évig volt, de elég nagy gond volt a fogaimmal. felül a két szemfogam feljebb volt, mint a többi, és a mellette lévő 2 fogam, szóval a 2-es és a 4-es összezárták a 3-as helyét. szóval először helyet csinált a doki a szemfogaknak, aztán azokat le is kellett húzni. mindezt foghúzás nélkül. megszenvedtem, de megérte:D
2010. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!