Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Úgy érzem jön a bölcsességfoga...

Úgy érzem jön a bölcsességfogam. Irtózatosan fáj, zsibbad, nrm bírom rendesen becsukni a szám, mert nyom és van amikor hirtelen belenyilal a fájdalom. Ellátnak ezzel?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 2. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, de nálunk van sürgősségi ügyelet, csak fizetős 25 ezer kb egy fog kihúzás - és kb csak azt csinálnak :D
2020. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor az nem sürgősségi ügyelet, hanem egy fizetős fogászati rendelés üzemeltet ilyen szolgáltatást.

Szép is lenne, ha 25 ezer forintba kerülne egy foghúzás.

Létezik fogorvosi ügyelet, ahol TB ellenében ingyen ellátnak. Ez azt jelenti, hogy kihúzzák a fogad.

Ez most is működik, mert egyfajta sürgősségi ellátás. De itt semmit nem csinálnak, csak fogat húznak. Ha nem sikerül, szájsebészetre küldenek.


Az teljesen biztos, hogy nem kerül 25 ezer forintba. Elég keményen lehúzták itt az előző válaszolót, ha 25 ezer ftot adott egy foghúzásért, amit ingyen megcsinálnak.

2020. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem az egyiket (bal felsőt) egy hete simán kihúzták, mert fájt, szerencsére nem kellett műteni. Azt mondták ha vágni meg varrni kell nem csinálhatják meg. Hozzáteszem hogy nekem is 25 ezer Ft-ba került, de akkor ez volt a legkissebb gondom.

Azonban ma elkezdett sajogni a másik (jobb felső), most nagy gondban vagyok, mert azt simán húzni nem lehetne. Szeretném megkérdezni esetleg sikerült kihúzatni?

2020. ápr. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én bölcsességfogamat csak húzni kellett volna ( napok óta fájt eléggé) de már azt se csinálta meg az ambuláns fogorvos, szájsebészet meg nem rendel a vírus miatt.
2020. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az nagyon nem jó, sajnálom, hogy nem sikerült. Nekem március 25-én húzták ki Zalaegerszegen, akkor még hosszú nehézkes egyeztetések után sikerült, de egyáltalán nem volt egyszerű a dolog. A másikat most jegelem, mást egyszerűen nem tudok csinálni hirtelen.
2020. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is van egy ami fekszik bölcsességfog és műtéttel lehetne csak kivenni, perdze pont most nő :(( és fáj. Szerintetek mikor lehet leghamarabb kivetetni?

Kitartást nektek!

2020. ápr. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!