Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma kilokott egy fogszilankot...

Ma kilokott egy fogszilankot a par napja húzott fogam helye, ez lehetett a problema?

Figyelt kérdés
Az inyem fel van korbe dagadva ott es faj is, olyan 10es skalan 5os fajdalom. 5 napja huztak. Ha maradt meg bennem szilank azt is kiloki? Szedek antibiotikumot is ra.

#fogszilank
2020. ápr. 4. 07:47
 1/4 EasyE válasza:
Szia! Meg akar hetekkel utana is johet majd ki szilank, az allkapocsbol, mert ugye az is serul huzasnal. A bedagadt inyre nincs tippem, de gondolom gyulladt fogat huztak. Nekem masnaptol mar nem igazan volt fajdalom, inkabb csak kellemetlen erzes. Lehet gyulladasra is kellene szedned valamit, de ha jol tudom akkor a cataflam nem jo ilyenkor, mert erositheti a verzest.
2020. ápr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyulladasra szedek Dalacint. 3. napja
2020. ápr. 4. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy kilökődött.
2020. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nehez elhinni, de nekem tobb honap utan lokodott ki, es mivel fogszabalyzas miatt huztak fogat, hogy helyet csinaljanak, teljesen mashol jott ki. Ez csak pozitivum.
2020. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!