Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a probléma, eltűnt,...

Mi lehet a probléma, eltűnt, rossz tömés (? ) képpel

Figyelt kérdés

volt egy lyukas fogam bal fent ami alapból nem, de minden étkezésre agresszíven elkezdett fájni. elmentem vele decemberben dokihoz, azt mondta betömi, alábélelést is csinált. félsikernek tűnik, mert enni azóta tudok vele, de pl. meleg ételre egyből nyilallgatni kezd. csináltam egy fotót, ez az a terület [link]

az amalgámtömés előtti. mikor végzett mondta hogy az amalgámos is szuvas volt, szóval ott is dolgozott valamit. amikor frissen volt készen és nézegettem mintha valami kis aranyszínű dolgot láthattam volna ott amit most nem látok(?) de lehet csak az utána lévőt láttam fémesnek és már világos színű tömés? tényleg nem tudom. azért lehet ilyen mert kieshetett onnan valami, vagy csak szimplán rosszul van megcsinálva? egy pici pont érzékeny az egész részen, ahol előtte a nagy fájdalom volt.


másik dolog, most nézem hogy ez a kettő előttinél meg egy csík van azon a fogon az mi?? repedés? erről sem szólt semmit a doki, nem problémás ott


2020. jan. 15. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a fogorvosodtól kellene megkérdezni.
2020. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

keress masik dokit, kezd begyulladni a fogad, azért érzékeny melegre.

sz elotte levo fogad is szuvas, ahol hozzaer a most fajo fogadhoz

2020. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!