Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fent bal oldalon nagyon fáj...

Fent bal oldalon nagyon fáj két fogam, hátulról az utolsó, és a harmadik. A kettő között már van egy tavaly májusban kihúzott fog helye. Kihúznak két fogat egyszerre, ha mind a kettő fáj?

Figyelt kérdés

A leghátsó fogat a körzeti fogorvosunk amikor még hozzá jártam, jól elfúrta, olyan mintha már csak egy csonk lenne a fog, és azt elég nehéz lesz kihúzni, a harmadik pedig gyökér kezelt, de a görbe gyökerek miatt mondta a fogorvosom ( magán), hogy nem biztos, hogy sikerül a gyökértömés.

( Kérlek titeket, ne kezdjetek el a fogápolásról írni, mert rendben tartom a fogaimat, attól függetlenül, hogy a kettő fog között a szorossága miatt kilyukad, vagy más okból kifolyólag elromlik.)


2020. ápr. 6. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem, de egymás után kis időeltéréssel igen. Jobb volna, ha megbarátkoznál a rendszeres fogmosással, mert a felső fogak elvesztése után a fogpótlás nagy macerás. Miért hanyagolod el magad?
2020. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megszólalt a jóindulat...szerintem jobb lett volna ha hozzá sem szólsz nagyokos.
2020. ápr. 6. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettőt nem huznak egyszerre sztem. Szedj fajdalomcsillapitot addig. De a csonkbol szajsebeszet lesz.
2020. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem már pótoltak felső fogakat. Híd + implantátum és jól működik. :) Szóval kár rosszindulatoskodni.


Én is tervezek két fog miatt menni sőt megyek is holnap csak sajnos azok különböző oldalon vannak. Szóval valószínű kérhetek új időpontot is. :(

2020. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fentihez nekem hármat is húztak egyszerre + beültetés. :D Nem fájt jobban mint a körzeti bölcsesség fog húzása.
2020. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fajdalomcsillapito közül a cataflam a legjobb fájós fogra, de ha gyógyszert nem akarsz, akkor ragcsalj szegfuszeget es sos vizzel oblogesd.
2020. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kihúztak kettőt!
2020. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!