Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fogszabályzó?

Mennyibe kerül egy fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok pénzem, úgyhogy magán rendelés szóba se jöhet. Középen fent két fogam között van egy kicsi rés, alul pedig kettő fog kicsit egymáson van. Valaki le tudná írni hogy megy ez? Nem most gondoltam, hanem ha elmúlik ez az egész vírus. A tb fizet valamennyit vagy a teljes összeget nekem kell? Most vagyok nyolcadikas
2020. ápr. 8. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! 18 éves korodig támogatja a tb. Az állandó fogszabyzó állkapcsonként kb átlagban 200 ezer,hogy ebből mennyit áll a tb azt nem tudom. Elmész egy olyan fogorvoshoz aki fogszabályozással foglalkozik ő ad neked erről pontos tájékoztatást. Nem minden fogorvos foglalkozik vele!
2020. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És úgy lehet hogy ne kelljen rendes fogszabi hanem csak éjszakai, vagy mindenképp kell előtte állandó?
2020. ápr. 10. 00:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a fogorvos dönti el. A fogaid kuszaságtól függ, hogy nem vagy - e harapás hibás stb.
2020. ápr. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem 80ezer a támogatott, ez a fémes amit többségében lehet látni az embereken. Bár még nem rakták fel, szóval hogy utánna mennyit kell (és egyáltalán kell-e) még fizetni azt nem tudni:/
2020. ápr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!