Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire eros az erzestelenito?

Mennyire eros az erzestelenito?

Figyelt kérdés
Foghuzas eseten. Amikor gyokerkezeltek a fogamat (sztk), ereztem mindent. :(
2020. ápr. 14. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet kerni pluszban. Akkor jo, ha tenylegesen nem erzel semmit. Vagy keveset kaptal, vagy ideget talaltak el igy nem jo helyre ment. Nem volt esetleg begyulladva a fogad? Akkor sem ugy hat.
2020. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Nekem lidokainnal vésték ki a bölcsességfogaimat csontból. A kis súlyom miatt meg volt szabva hogy mennyit adhatnak, feltárásnál a vágást éreztem, jeleztem és adtak még cuccost, na utána kb. a fél arcomat átszabhatták volna, nem tűnt volna fel. Ha nem zsibbad el rendesen, kérj még!
2020. ápr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szólni kell, hogy érzed. Olyankor adnak még. De megvan a bizonyos mennyiség ami után nem adhatnak többet, mert a lidocain túladagolható és nincs rá gyógyszer...
2020. ápr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!