Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor oldják fel a fogászatok...

Mikor oldják fel a fogászatok lezárását szerintetek?

Figyelt kérdés
Fogfehérítési beavatkozásra akartam bejelentkezni, de ugye a rendkívüli intézkedések lezárták ezt a szektort egy hónapja. :(((
2020. ápr. 15. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hónapok múlva.
2020. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos én is ettől félek, valóban az egyik legfertőzőbb közeg, ugyanitt otthoni peroxidos fehérítésről vélemények?
2020. ápr. 15. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
1 hónap még max.
2020. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az otthoni peroxidos nagy tönkreteszi a fogzomancod iszonyú érzékeny kész a fogad, cserébe semmi nem fog látszani
2020. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én mondok egy ősi trükköt: Fogkefe + fogkrém. Minden étkezés után 20 percel fogmosás, fogselymezés + szájvíz ha szükséges. Ha ezt csináltad volna kezdetektől nem lenne szükséged most azon agyalni, hogyan fehérítsd a fogaid.
2020. ápr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

akkor nem fogalmaztam egyértelműen, leteznek fogaszati eszkozok otthoni hasznalatra is, arra gondoltam elsősorban.


utolsó, sajnos a fogaim sosem voltak elég fehérek de cserébe legalabb eszsegesek. bár ez kevesbe boldogít, ha nem fehér. rendesen mostam a fogaim tudtommal, rendes fogkrémel, persze biztosan lehetett volna sokkal precizebben, de nincs igazad, ha szerinted csaka fogmosási szokas felelos a szineert.

2020. ápr. 16. 00:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem fehérek...nem kell fehéríteni.
2020. ápr. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ebben maximum az az érdekes h ilyen hulye vagy, es meg fel is hivod ra a figyelmet
2020. ápr. 16. 09:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem rendszeresen megdicsér a fogorvos a lenyűgözően jó állapotú fogaimért, mégis sárgák és ő mondta, hogy ez genetika is. A fogfehérítés - amelyik általában látványos eredményt hoz - valamilyen savas anyaghoz kapcsolódik, ami marni fogja a fogzománcot. Én kérdeztem, a náluk elérhető legdrágább megoldás sem tudja garantálni a fogzománc sértetlenségét, pedig itt már bőven százezres kezelések feletti összegről beszélek.


Az otthoni módszerek között van amelyik biztonságosabb, de ezek hatásfoka nem sokkal látványosabb mintha egyszerűen szódabikarbónával lesikálnád a fogad.


Lényegében patt helyzet. Ami biztosan fehérít, az biztosan roncsol is. Döntsd el mi a fontosabb.


(én beletörődtem, hogy sárgás marad, de örülök, hogy legalább az évi egy kontrollon kívül nem kell vele semmit kezdeni)

2020. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!