Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy lyukas fogam holnap...

Van egy lyukas fogam holnap megyek orvoshoz vele mert fáj már ha nyelek az is rossz. Most láttam az ínyemen a rostú fognál fehér puklit gondolom genny?! Ez ki fakad magától? Fel vágják?

Figyelt kérdés
3 hete már szedtem antibiotikumot rá akkor feldagadt az arcom is. A gyulladás lement de a fogam az ugyan úgy érzékeny maradt nem tudtam enni se vele. Most 3 napja kezdett megint rosszabb lenni. Csinál vele valamit vagy megint gyógyszer?
2020. ápr. 24. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem kihúzták a fogam és kivágták a cisztát az állkapocscsontból is: foghúzás feltárással és cisztektómia. Nem volt kellemes, na.
2020. ápr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hatott az érzéstelenítő? Fogorvos vagy szájsebeszész csinálta?
2020. ápr. 24. 12:38
 3/11 A kérdező kommentje:
Illetve ezeket a beavatkozásokat egyszerre végezték el?
2020. ápr. 24. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Privát fogászhoz, menj, ott nem sajnálják a fájdalomcsillapítót. Az SZTK-ban sprórolnak, ott fájni fog.
2020. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olyan mintha kicsit mozogna is akkor tuti kifogják húzni?
2020. ápr. 24. 12:47
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos privátba nem tudok menni. Eléggé ráfaragtam így hogy láttom hogy megmozdul ha hozzá nyúlok. Főleg attól félek fájni fog a beavatkozás.
2020. ápr. 24. 12:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy húzzák vagy gyógyszert kapsz rá.
2020. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: hatott az érzéstelenítő, mert nem lidocainnal érzéstelenítettek. Szájsebészeten csinálták, egyszerre. Mikor kint volt a fogam, valami kicsi fagyiskanálszerű eszközzel kikanyarította a csont ciszta miatti elhalt részét. Össze sem varrták. Harapjak a gézcsimbókra és viszlát.
2020. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első hát remélem én ezt megúszom valami csoda folytán bár már úgy vagyok mindegy csak ne fájjon.
2020. ápr. 24. 22:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Kihúzták hal isten nem fájt 😊
2020. ápr. 25. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!