Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi az a fehér folt? Genny?...

Mi az a fehér folt? Genny? Vagy esetleg kaja maradék?

Figyelt kérdés
Tegnap kihúzták a fogam és ma evés után észrevettem h van ott valami kis fehér folt nem is tudom mihez hasonlítsam mintha egy kisebb kenyér tapad volna oda mint ami jól meg van rágva. (kicsit gusztustalan,de próbálom minél jobban leírni) és kiöblögettem a számat és a nyelvemmel óvatosan rásegítettem h eltűnjön el is tűnt az egyik... de ez nem akar akár h öblögetem és piszkáltam óvatosan h ne h vérezzen megint vagy valami. érdesnek egyáltalán nem érdes tehát csak az ínyem érzem tehát nem fog. csak félek h esetleg kajamaradék és vmi baj lenne hogy nem tudom onnan leszedni...

2015. márc. 6. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Úristen, nem mondta a doki hogy ezt ne csináld? Annak benne kellett volna maradnia, így hegesedik!
2015. márc. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem :/ de akkor nem is piszkálom :S ettől nem lesz baj hogy csak egy kisebb rész vagy hogy mondjam tűnt el onnan de még van rajta? :S
2015. márc. 6. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj, az fedi le a sebet, hogy ne legyen baj. Azt tilos leszedni.
2015. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!