Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha fogszabályozás után el...

Ha fogszabályozás után el kezdtek visszaállni a fogaim, mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés
Nem egészen 2 évig voltam fogszabály(o)zós, tavaly augusztusban levették, de azt vettem észre, hogy az alsó fogsorom teljesen visszaállt, a felső pedig most kezdett el. Ha felkeresem a dokimat mit fog csinálni? Gondolom, ha ismét fogszabályzót javasol, akkor azt megint ki kell fizetnem. Valaki járt már hasonló cipőben?
2020. ápr. 28. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Hordani kellett volna a fogmegtartót. Biztos mondta neked az orvos, az a kis átlátszó műanyag cucc
2020. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Egy ismerősömnek azt mondta a fogdoki, hogy élete végéig hordania kell az éjszakait. Én elintéztem egyszerűbben, nem érdekel, hogy visszaállt valamennyire, mivel az én problémámon - mint utóbb kiderült másik orvosnál - egyszerű fogszabályzás nem tud segíteni, csak szájsebészet, abba meg nem megyek bele.
2020. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Az elso valaszolo megmondta. Azt a szilikonos also-felso fogmegtartot. Annak idejen, emlekszem, meg nappal is minel tobbet kellett viselnem, nemcsak ejszaka. Es en egy ev utan abbahagytam. De addig becsulettel. Huszonket ev multan minimalis valtozas tortent, de annak idejen ugymaradt. Ekkora mulasztast nehezen nezek ki fogorvosbol. De ha te voltal hanyag, muszaj elolrol kezdeni.

Annyit meg, nagyon undorito erzes volt, szenvedtem ezekkel a fogmegtartokkal, de erosebb volt a tudat, hogy miert muszaj.

2020. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
3-as vagyok. Most nezem, valaki egy zseni lehet, hogy lepontozta az ertelmes valaszokat. Ha te lennel, kerdezo, akkor furcsa, hogy felteszel egy kerdest, hulye is vagy, es nem tanulsz belole.
2020. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, nem én pontoztam le. Egyébként én nem kaptam ilyen fogmegtartót amiről beszéltek:0
2020. ápr. 28. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak rossz fogorvosok, vannak félrekezelt esetek, én is egy vagyok ezek közül. Nem minden fogszabályzással foglalkozó orvos lelkiismeretes.
2020. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!