Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most ilyenkor mi van?

Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogorvosnál, mert fájt az egyik fogam hétvégén. Mondtam, hogy a leghátsó fáj. Aztán végül gyökérkezelni kellett, ahogy csinálta, nyomkodta végig azt éreztem, hogy a leghátsót csinálja, amit alapból akartam. (az előtte lévő fogam tömve volt, ezt meg is említette, hogy látja van egy tömött fogam). Aztán végeztünk, most hogy elmúlt az érzéstelenítő, éreztem a nyelvemmel, hogy a tömött fogam teljesen más. Belenéztem a tükörbe, és nem a leghátsó fogamon volt új tömés (az sértetlen maradt), hanem azon ami alapból tömve van. Most ilyenkor mi van? Teljesen össze vagyok zavarodva
2020. máj. 6. 14:51
 1/3 anonim válasza:
Hát baja nem lesz emiatt a tömött fogadnak, de így gyengébb lesz ag a fogad. És most el kell menned újra fogorvoshoz, hogy ugyan ezt megcsinálja a másik fogadon.;)
2020. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami alapján biztosan eldöntötte, hogy azzal a fogaddal van baj. Panaszod elmúlt?
2020. máj. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
El. Igen, azzal a foggal nagyobb baj volt, viszont ezt így külön nem mondta, meg azt se, hogy nem arról a fogról beszél éppen amit mondtam. De ha így látta jónak, nekem oké, csak kicsit meglepődtem.
2020. máj. 7. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!