Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Corsodyl szájvizet kell...

Corsodyl szájvizet kell használnom ínyproblémák miatt. Az jó, ha fogmosás után alaposan öblítek, 5-10 perc múlva iszom egy kis vizet, és öblögetek a Corsodyllal? Tehát a Corsodyl előtt közvetlenül már nem öblítek.

Figyelt kérdés

Ez van ráírva:

Néhány fogkrém csökkenti a Corsodyl hatását. Használat előtt alaposan öblítse ki a szájüreget. Fogmosás után várjon 5 percet mielőtt a Corsodylt használná.



2020. máj. 15. 20:30
 1/3 anonim válasza:
83%
Természetesen ki fogja fejteni a hatását így is. Nekem is ajánlotta a fogorvos,ugyanazon okból mint neked. Nagy boldogan meg is vettem,több mint 2000 forintért. A felét használtam el kb, és sajnos sárgábbak lettek tőle a fogaim. Azóta nem használom. Persze más-más emberre nézve más mellékhatásai lehetnek, szóval te lehet hogy nem fogsz ebben szenvedni.
2020. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Corsodyl nem ért semmit, Gengigel gél igaz drága, de nálam az vált be, a legrondább gyulladást is megszünteti 1-2 hét alatt, de már pár nap múlva múlik a fájdalom.
2020. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sárga lett tőle a fogam.
2020. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!