Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nekem foltokban hullik a...

Nekem foltokban hullik a hajam szeptember òta.Fogászati gòc lett megállapítva ami most lett kiküszöbölve.Várom is a hatását viszont egy ismerősöm folyton azzal csesztet hogy a tavalyi tetoválás okozta.Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is volt egy fogászati góc megállapítás, sikeresen ki is húzták hat fogam, a csoda viszont elmaradt. Nekem nem hullott a hajam, viszont ödémák keletkeztek a test különböző részein kiszámíthatatlan időben.
2020. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Folyt. Manapság, az alternatív medicína elterjedésével már ezt másképp oldanám meg. Nem volt szükség a foghúzásokra.
2020. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudlak megbíztatni...

Nekem 5 éve hullik foltokban a hajam, hol kevésbé,hol jobban.

Elsőnek nekem is fogászati gócra lett kenve, de nem az volt.

Remélem nálad, megoldódik a probléma, és tényleg a fogad miatt volt, pár hét és elkezdi nőni a hajad.

A tetoválás szerintem semmiképp nem okoz ilyen jellegű tüneteket

2020. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!