Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Budapest, Érd, Százhalombatta...

Budapest, Érd, Százhalombatta környékén keresnék altatásos fogászatot, olyat, amivel meg voltatok elégedve. Illetve tapasztalatokat, hogy utána kellett-e hánynotok? 3 éve volt epeműtétem és ébredés után elég rosszul voltam és sokat hánytam...

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 04:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Persze, nem is akartam raderoltetni :) Remelem megtalalod a megfelelot es rendbe fog menni a kezeles.legjobbakat.
2020. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sajnos szeptemberig nem végeznek altatásos műtétet. Az éber szedációhoz is kell altatóorvos?
2020. máj. 28. 16:22
 13/17 anonim ***** válasza:
nem. A szedációhoz nem kell én másfél hete voltam náluk egy tömés miatt és szedációval csináltam.
2020. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.. Ha nagyon nem marad más lehet megpróbálom. Habár, mint írtam nem tudom nyitva tudom-e tartani a számat akár egy órán át is. Jó lett volna az egészet letudni egy alkalommal, mivel nem Bp-en lakom és nem egyszerű 4-5 alkalommal eljutni nekem oda hétköznap.
2020. máj. 28. 19:04
 15/17 anonim ***** válasza:

a környéken ahol laksz nincs ilyenre lehetőség?


Nézz rá esetleg a trident-re. ez már egy árkategóriával fentebb van a kelemennél.

2020. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Irhatok privátot?
2020. máj. 28. 21:28
 17/17 anonim ***** válasza:
persze, nyugodtan.
2020. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!