Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kivehető fogszabályzót kellene...

Kivehető fogszabályzót kellene hordanom vagy állandót?

Figyelt kérdés
nem kesze-kuszák a fogaim,annyi bajom van vele h van elől a kettő fogam között egy kis rés.közvetlen mellette az 1ik oldalon nincs hely,de szimmetrikusan a másik oldalon megint van rés.nagyon zavar h nem szimmetrikus.akik ismernek azt mondják h nem kellé és h nem olyan a fogam ami kezelésre szorul.mindössze én szeretném h szeretnék mosolyogni.semmi bajom nincs az állandó szabival,mert még tetszik is,mindössze anyagi szempontból érdekelne h elegendő e az éjszakai
2010. júl. 30. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el fogászatra és ott választ kaspz a kérdésedre.
2010. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ki hitte volna.szted miért ide írtam?

20L

2010. júl. 30. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én amikor elmentem fogdokihoz,(nekem is ugyanez volt a gondom) azt mondta,hogy az éjszakaival dönteni, az állandóval húzni lehet a fogakon. Viszont ha a összébbhúzzák, akkor mellette lesz rés, nem?:) Akkor az összesen kellene egy kicsit húzni szerintem. Rajtad áll a döntés!

2010. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én igazából csak annyit szeretnék h szimmetrikus legyen.szeretem is ezt a kis rést elől mert sztem nem csúnya
2010. júl. 31. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!